Dobrodošli gost, prosim prijavi ali registriraj se.
Strani: [1] 2 3 4  Vse
  Natisni  
Avtor Tema: Joomla_1.6, 1.7, 2.5, 3.x_slovenski_jezikovni_paket  (Prebrano 6419 krat)
0 Člani in 1 Gost prisotni.
webDuško
Administrator
Veteran

Spol: Moški
Sporočila: 1587

« dne: Junij 12, 2011, 08:20:11 pm »

(Nimate dovoljenja ogleda povezav. Registracija ali Prijava)

Datoteko lahko odjemate tudi med Prenosi
« Zadnje urejanje: Februar 07, 2013, 10:00:02 pm od duskosec » Prijavljen
webDuško
Administrator
Veteran

« Odgovori #1 dne: Avgust 22, 2011, 12:02:46 pm »

Med (Nimate dovoljenja ogleda povezav. Registracija ali Prijava) imate popravljen jezikovni paket. popravki so narejeni predvsem v admin delu (reÅ¡ena zmeÅ¡njava prikaza statusa uporabnika in sporočil v zgornji orodni vrstici)

lp

Dušan

ps  gumb Pomnilnik ni privzeti gum orodne vrstice bom ga pa dodal med teme 17/vtičniki
« Zadnje urejanje: Avgust 23, 2011, 03:07:20 pm od duskosec » Prijavljen
Geo
Novinec
*

Sporočila: 5

« Odgovori #2 dne: September 12, 2011, 10:06:37 am »

Vprašanje - v zazipani preneseni mapi za slovenski jezikovni paket za mapo "admin_sl-SI.zip" ni najdenih nobenih datotek? - mapa je prazna (ali prevod sploh obstaja ali pa gre za kakšno napako pri stiskanju mape ??? ) - z mapo "site_sl-SI.zip" ni nikakršnih problemov.

V čem je problem, prosim za odgovor - hvala.
Prijavljen
webDuško
Administrator
Veteran

« Odgovori #3 dne: September 12, 2011, 10:35:52 am »

Pozdravljen

Ni mi najbolj jasno kaj pomeni tvoje vpraÅ¡anje če prevod sploh obstaja...pa napake v zip arhivu... Faj bi bilo, da preden kaj takege izjaviÅ¡, pomislit zakaj imaÅ¡ samo ti težave pri nalaganju ostalih 190 pa ne  ;)

Preden je bila naložena zadnja različica jezikovnega paketa, je bilo testirano nalaganje preko CMS vmesnika na več domenah. Tako da, ti moram povedat z jezikovnim paketom ni nič narobe. Zip arhiv med prenosi namesti slovenski jezik tako v ospredje kot ozadje.

Odpri arhiv lokalno pa najdi to "prazno mapo"  :)

Možno, da imaÅ¡ ti težave z cms vmesnikom za nalaganje...  ÄŒe ti vmesnik ne deluje tako kot bi moral lahko Å¡e zmeraj naložiÅ¡ jezikovni paket preko ftp klijenta...

lp
Duško
Prijavljen
Geo
Novinec
*

Sporočila: 5

« Odgovori #4 dne: September 12, 2011, 11:19:50 am »

Za informacijo: Joomlo preizkuÅ¡am lokalno (ne na strežniku) - wamp server, - tudi ko mapo razÅ¡irim lokalno (7zip) - sta prikazani torej dve zazipani mapi (in xml datoteka) : admin_sl_SI.zip in site_sl_SI.zip - pri razÅ¡irjanju oz. odpiranju mape admin javi "napako" oziroma da se predmetne mape ne da odpreti (velikost mape admin je 4 kb, velikost mape site 77 kb) - prenos zazipane mape sem izvedel preko vaÅ¡e strani "prenosi" - sam prevod za stran (site_sl-SI) v joomli je deloval brez problemov za nastavitve jezika pod "administrator" (izbor filter location) pa ne. 
Za preizkus sem snel paket za hrvaški jezik in prav tako lokalno odpakiral mapo - obe mapi tako za admin kot site sta brez problemov.
Torej problem, ki ga jaz zaznam je v tem, da prenos preko vaše povezave prenese prazno mapo admin (admin_sl_SI.zip) - torej tu imam vprašanje ali je ta mapa oz. prevod dodan v sam slovenski jezikovni paket, kajti ta mapa je enostavno prazna, ne vsebuje nobenih datotek - ne vem drugače v čem bi bil problem. Obstaja mogoče še kakšen drug link za prenos (preko ostalih slo joomla strani je prenos usmerjen na vašo povezavo)
Lp
Prijavljen
webDuško
Administrator
Veteran

« Odgovori #5 dne: September 12, 2011, 11:31:03 am »

Glej to kar govoriš preprosto ni res ne vem od kje ti to

Tole mi je že kar malce nevšečno

na front strani in pod 17 prenosi je jezikovni paket (isti link) pa če boš pogledal phoca download podrobnosti boš videl da je skupna velikost 226 kb, (phoca ne laže)

Iz obeh linkov sem ravno potegnil dol Å¡e enkrat odzipal in to je to

Downlodal si paket 226 kilo in če maš od tega 77 kb site del ostalo je pa pol kje ???

Mora Å¡e ker drug potegnit dol paket in odzipat da bo to zate dovolj ?

Iz ostalih strani je link sem ker je to edini prevod joomle 17, testiran in sproban s strani 200 uporabnikov... če ti to kaj pove.

Naj ti še enkrat povem mapa NI prazna. Tvoja mogoče res če ti program ki ga uporabljaš ne razširja arhiva tako kot bi moral.

tudi mi ni jasno zakaj lokalno razširjaš arhiv če je namestitev paketna...

« Zadnje urejanje: September 12, 2011, 11:49:08 am od duskosec » Prijavljen
Strani: [1] 2 3 4  Vse
  Natisni  

Pojdi na: